В останній тиждень листопада компанія INEOS Olefins and Polymers USA оголосила про узгодження основних умов угоди із Sasol Chemicals North America LLC щодо придбання 50 %  частки участі в Gemini HDPE LLC («Gemini») за 404 мільйони доларів. Gemini − виробник бімодальних виробів з поліетилену високої густини (ПЕВГ), обслуговуючий швидкозростаючі ринки поліетиленових труб і плівки.

Gemini управляється INEOS і розташована на території виробничого комплексу INEOS Battleground в Ла-Порте, штат Техас. Пропоноване придбання залежить від фінансування, його планується завершити до кінця року.  Воно об'єднає 100 % власності Gemini і всієї маркетингової діяльності в рамках INEOS.

З моменту початку роботи Gemini в 2017 році INEOS O&P USA є оператором її виробничої установки, де використовується власна технологія INNOVENETM S від INEOS.

Пропоноване придбання дозволить INEOS O&P USA ще більше розширити свою присутність на ринках спеціального поліетилену для виробництва напірних труб і високомолекулярної плівки.

Майкл Негл, генеральний директор INEOS O&P USA, сказав: «Ми дуже раді можливості придбати половину Gemini, що належить Sasol. Цей актив світового класу призначений для обслуговування зростаючих глобальних бімодальних ринків і дозволить нашому бізнесу задовольнити зростаючий попит з боку наших клієнтів».

Довідка. INEOS O&P USA є частиною INEOS Group, однієї з провідних світових нафтохімічних компаній. Пропоноване придбання збільшить частку INEOS Group на світовому ринку поліетилену високої густини  і зміцнить її здатність обслуговувати швидко зростаючі бімодальне ринки. Глобальні полімерні підприємства INEOS є лідерами в області технологій виробництва ПЕ з виробничими майданчиками по всьому світу. Компанія пропонує полімери з широким спектром кінцевого використання, включаючи упаковку для харчових продуктів, автомобільну, фармацевтичну упаковку, термоформування, напірні ПЕ труби, видувне формування, кришки і закупорювальні засоби, а також плівки.

Gemini управляється INEOS і розташована на території виробничого комплексу INEOS Battleground в Ла-Порте, штат Техас.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА