Одеський водоканал продовжує оновлення застарілих мереж та обладнання. Наприкінці листопада на проспекті Небесної Сотні фахівці компанії замінили ділянку внутрішньоквартального водопроводу діаметром 200 мм.

Старі сталеві труби вичерпали свій експлуатаційний ліміт. Отже, щоб не займатися постійними ремонтами, ділянку мережі вирішили повністю оновити.

Співробітники технічної служби водоканалу проклали близько 450 метрів нових поліетиленових труб діаметром 225 мм, термін служби яких набагато перевищує 50 років. Крім цього, були облаштовані нові колодязі, встановлена ​​сучасна запірна арматура з новими пожежними гідрантами, і прилеглі будинки були переключені на нові мережі. Таким чином споживачі цього району тепер отримуватимуть безперебійні та якісні послуги водопостачання.

Слід зазначити, що заміна цієї мережі була в пріоритетах компанії на 2020 рік. Також фахівці водоканалу вже реконструювали  ділянки водопроводу, що постачає Затоку, Кароліно-Бугаз і населені пункти в Овідіопольському районі. У найближчій перспективі заплановано оновлення водопровідної мережі на вулиці Генерала Петрова.

Директор водоканалу Ігор Лисенко зазначив: «Наше підприємство приділяє особливу увагу комплексному оновленню  магістральних мереж. При перекладанні труб ми використовуємо сучасні та довговічні матеріали (переважно полімерні труби), що дозволяє кардинально вирішувати проблему аварійних ситуацій і надавати одеситам послуги безперебійно та якісно».

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА