Швейцарська компанія +GF+ об'єднує зусилля ыз Swiss Shrimp AG. Стартап з Райнфельдена є піонером в області розведення креветок на території Швейцарії. GF підтримає Swiss Shrimp своїм досвідом і технічними ноу-хау в області очищення води.

Swiss Shrimp − перша в Швейцарії компанія, яка займається розведенням креветок у великих ставках з солоною водою на основі налагодженого сучасного виробництва і продає їх на внутрішньому ринку. Крім відмови від використання медичних препаратів в процесі вирощування креветок, Swiss Shrimp налагоджує оптимальні транзитні маршрути до регіональних дистриб'юторыв або кінцевих споживачыв. У своєму виробництві молода компанія використовує напрацьоване тепло сусідньої солеварні Schweizer Salinen.

GF Piping Systems пропонує комплексні рішення в області трубопровідних систем, які гарантують надійність і екологічність систем очищення води. Підрозділ GF поставив компоненти трубопроводів (в т.ч. полімерні труби), датчики, арматуру та відповідну автоматику для установки в Райнфельдені. Це забезпечить точне дотримання та регулювання відповідних параметрів води.

Андреас Мюллер, генеральний директор GF, зазначив: «Як і в Swiss Shrimp, в GF надійність також є частиною культури співробітництва. Наші продукти задовольняють потреби наших клієнтів і підтримують їх в досягненні цілей сталого розвитку. Пам'ятаючи про це, ми сподіваємося на успішну співпрацю із Swiss Shrimp AG».

Йост Гегінат, президент GF Piping Systems розповів: «GF Piping Systems протягом багатьох років є провідним гравцем в області очищення води. Особливо складно очистити солону воду. Наша надійна і унікальна продукція допомагає Swiss Shrimp домагатися економічного і стабільного виробництва».

Рафаель Вабер, генеральний директор Swiss Shrimp, каже: «Ми дуже раді, що у нас є GF, успішна швейцарська промислова компанія, яка може запропонувати нам цінну підтримку своїм досвідом і яка, як і ми, прихильна сталого розвитку».

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА