У рамках масштабної реконструкції зношених мереж і обладнання фахівці компанії «Інфоксводоканал» здійснили оновлення водогону на спуску Степана Олійника.

Старі сталеві труби вичерпали свій експлуатаційний ліміт і замість них були прокладені нові та довговічні полімерні. Оскільки комунікації проходять під трамвайними коліями та автодорогою, роботи проводилися без розкопок за безтраншейною технологією: з використанням сучасного методу горизонтального направленого буріння (ГНБ). Це дозволило не перекривати рух автотранспорту, а також на довго відключати споживачів від водопостачання.

Співробітники технічної служби проклали сучасні поліетиленові труби, які можуть безаварійно експлуатуватися набагато більше  50 років. Також, були облаштовані сім нових колодязів із сучасною запірною арматурою, що забезпечує при потребі можливість робити локальні відключення.

Спеціалісти водоканалу здійснили заміну вводів до прилеглих будинків та провели їх підключення до оновленої мережі. Також було встановлено чотири нові пожежні гідранти замість одного старого.

Тепер мешканці зазначеного району отримуватимуть якісне та безперебійне водопостачання.

Директор філії «Інфоксводоканал» Ігор Лисенко підкреслив, що оновлення мереж буде одним з пріоритетних напрямків підприємства і в наступному році, оскільки від цього залежить безперебійне та якісне водопостачання одеситів. Також компанія модернізувала всі міські насосні станції. Тепер там використовують безпечний гіпохлорит натрію та встановлено європейські насоси.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА