Компанія Stadler (Німеччина) повідомила про відкриття нового випробувального та інноваційного центру на виробничому майданчику в місті Крско, Словенія. Нове підприємство буде виконувати подвійну роль в якості випробувального центру для демонстрацій і навчання клієнтів, а також в якості осередка інновацій, в якому проводитимуться дослідження та розробки Stadler, орієнтовані на процес сортування полімерів.

У новому центрі компанія буде демонструвати процес сортування пластмас: подачу вторинних відходів, видалення етикеток, балістичний поділ, поділ металів, поділ кольорових металів, поділ у ближньому інфрачервоному діапазоні з використанням технології БІІ (NIR, Near-Infrared Reflectance Spectroscopy спектроскопія методом ближнього інфрачервоного випромінювання) останнього покоління, а також транспортування за допомогою конвеєрів і гвинтові конвеєри.

Очікується, що це допоможе клієнтам прийняти усвідомлене рішення про покупку, оскільки вони зможуть на власні очі побачити процес сортування на діючому заводі. Центр буде проводити навчання клієнтів, а також свого внутрішнього персоналу.

Stadler також буде проводити свої випробування з переробки пластмас, при яких вихідні вторинні пластмаси упорядковуються відповідно до приналежності, такі як пляшки з поліетилентерефталату (ПЕТФ), поліетилен високої густини (ПЕВГ), поліпропілен (ПП) або плівки з поліетилену низької густини (ПЕНГ), а потім переробляються.

«Подібна демонстрація своїх технологій дуже важлива для компанії. Ми постійно прагнемо запропонувати все більш ефективні процеси переробки полімерів», − пояснює Том Шмітт, менеджер з продажу Stadler.

«Тут, в Словенії, ми будемо розвивати завод по переробки полімерів наступного покоління. У нас працюють висококваліфіковані співробітники, що володіють глибокими знаннями всього процесу. Більшість інженерів, які збирають наші системи по всьому світу, базуються тут», − зазначив Віллі Штадлер (Willi Stadler), генеральний директор Stadler Anlagenbau GmbH.

На першому етапі випробувальний центр буде розміщуватися в існуючому залі, який був розширений за рахунок тимчасової конструкції, що забезпечує загальну криту площу 1200 м2 для розміщення обладнання для демонстрації процесу сортування. Надалі ділянка буде розвиватися за модульним принципом з метою розширення можливостей тестування та демонстрації.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА