Луцький водоканал модернізує зношені каналізаційні мережі та облаштовує нову артезіанську свердловину Наближення зимових свят не зупиняє аварійно-відновлювальні та будівельні роботи «Луцькводоканалу», який реалізує стратегічно важливі проекти у кількох районах міста. Оперативні та своєчасні відновлювальні заходи забезпечать Луцьку територіальну громаду запасами якісної артезіанської води та убезпечать від аварій на мережах. Зокрема у грудні тривають такі робіти.

З метою постачання високоякісної артезіанської води лучанам здійснюється буріння другої свердловини Дубнівського водозабору. Її глибина становить близько 100 м, продуктивність – близько 120 м³ на годину. Створення нових артезіанських свердловин є одним із ключових стратегічних напрямків розвитку міста щодо забезпечення водними ресурсами. Це дозволить планувати витрати води у перспективі 10-15 років.

На магістральних мережах водопостачання в кількох районах Луцька триває робота по заміні аварійної трубопровідної арматури. Застарілу та зношену запірну арматуру міняють на сучасну європейського виробництва.  Це сприятиме кращому функціонуванню водогонів, дозволить оперативно локалізовувати аварійні ситуації, а також запобігати їм.

Здійснюється реконструкція аварійного каналізаційного колектора діаметром 600 мм, який внаслідок фізичного зносу та руйнування склепіння труб ставив під загрозу відведення стічних вод цілого району ЛПЗ. Ризики його експлуатації були вже критичними. Оновлюваний трубопровід монтується з поліетиленових труб зі структурованою стінкою. Вони мають підвищену кільцеву жорсткість, тому можуть витримувати значні навантаження. Ці труби легко монтуються без застосування зварювального обладнання. Висока стійкість ПЕ труб до дій газової корозії – головного чинника руйнування каналізаційних мереж – гарантує безаварійну роботу оновленої мережі більш ніж на 50 років.

Стратегія КП «Луцькводоканал» спрямована на постійне оновлення мереж та об’єктів для повноцінного забезпечення лучан послугами водопостачання та водовідведення

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА