Працівники КП «Черкасиводоканл» планомірно виконують свою роботу щодо забезпечення містян безперебійними та якісними послугами з водопостачання та водовідведення. Так, в останні дні грудня на вулиці 30-річчя Перемоги здійснено заміну запірної арматури, що вже вичерпала свій експлуатаційний ліміт.

Зношену засувку замінили протягом декількох годин. На її місце встановили нову – європейського виробництва.

«Роль запірної трубопровідної арматури дуже важлива, оскільки при аварійних ситуаціях, саме за її допомогою можна швидко локалізувати невелику ділянку трубопроводу та ліквідовувати пошкодження, не відключаючи від водопостачання цілий мікрорайон чи вулицю», – зазначив Василь Литвиненко, заступник начальника цеху мереж водопостачання та водовідведення.

У цілому за 2020 рок фахівці водоканалу встановили 75 нових засувок.

Водопровідно-каналізаційне господарство вимагає щоденного контролю 365 днів на рік, незважаючи вихідний це чи святковий день. Слюсар аварійно-відновлювальних робіт Сергій Кошель розповів: «Працювати взимку у ямі, стоячи у холодній воді, звісно важко, однак роботу в будь-якому випадку потрібно виконати, адже справна запірна арматура є запорукою оперативного виконання робіт та зменшення втрат води».

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА