В «Інфоксводоканалі» продовжується масштабна модернізація об'єктів водопостачання та водовідведення. В останні передноворічні дні на водоочисної станції «Дністер» було завершено роботи з оновлення хіміко-бактеріологічної лабораторії. Тут у цілодобовому режимі, без свят і вихідних, здійснюють дослідження якості та безпеки як вихідної річкової води, так і вже очищеної питної, перед подачею її до Одеси.

У рамках модернізації відремонтували приміщення, замінили системи вентиляції та опалення, а також меблі та холодильник. А найголовніше – придбали інноваційне обладнання.

Мова йде про дорогий прилад – хроматограф, що дозволяє контролювати кількість органічних сполук, як у річковій, так і в питній воді. Прилад вироблено японською компанією Shimadzu, що є світовим лідером у сфері лабораторного обладнання. Це вже другий такий хроматограф на «Інфоксводоканалі», перший успішно та ефективно працює в центральній хіміко-бактеріологічної лабораторії.


Одеська водопостачаюча компанія однією з перших в Україні запровадила на всіх міських водонасосних станціях нову безпечну технологію знезараження води за допомогою гіпохлориту натрію замість рідкого хлору. Для цього  використовуються сучасне європейське обладнання та найякісніші реагенти.
В «Інфоксводоканалі» постійно інвестують в оновлення технологічної бази, щоб сучасні лабораторії відповідали останнім словам науки та техніки, а споживачам надходила чиста вода.Лаборанти станції «Дністер» аналізують якість води за більш ніж 60-ти показниками, а саму лабораторію укомплектовано для цього новітнім обладнанням.

Слід зазначити, що роботу «Інфоксводоканалу» з очищення води перевіряли європейські експерти міжнародної програми TACIS і визнали її абсолютно надійною.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА