Японська інженерна група JGC отримала замовлення на виконання техніко-економічного обґрунтування будівництва першого в Південній Кореї заводу з переробки пластмасових відходів на газ. За даними JGC, будівництво об'єкта проектує велика південнокорейська хімічна компанія, назва якої не розголошується. Результати дослідження планується опублікувати в I кварталі 2021 року.

Техніко-економічне обґрунтування для створення заводу з переробки та газифікації в Південній Кореї було зроблено через додаткове зростання імпорту відходів в країну після заборони на імпорт відходів у Китай в травні 2018 року. У той час як країна не вводила ніяких обмежень на імпорт відходів, уряд Південної Кореї планує досягти нульового імпорту відходів до 2030 року, дорожня карта для якого в даний час розробляється.

Очікується, що на заводі буде реалізована утилізація відходів пластмас та отримання газу за допомогою процесу Ebara Ube Process (EUP), право ліцензування якого належить материнської компанії JGC Group. Процес був спочатку розроблений японськими компаніями Ebara Corporation і Ube Industries у 2000 році. У вересні 2019 року JGC була однією з чотирьох японських фірм, які будуть співпрацювати в області газифікації відходів, щоб отримати ліцензію на процес Ebara Ube.

EUP перетворює змішані пластмасові відходи з використанням часткового окислення киснем і парою, виробляючи синтез-гази для виробництва аміаку, олефінів та інших хімікатів, що також дозволяє руйнувати змішані та багатошарові плівки та залишкові пластмаси, які досі вважалися складними для повторної переробки. Синтезований газ, вироблений на установках газифікації, також може використовуватися в якості альтернативної сировини для нових хімічних продуктів.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА