У місті Олександрія триває реконструкція другої лінії мережі головного каналізаційного колектора, що транспортуватиме стоки на очисні споруди.

У радянські часи магістральні водопровідні та каналізаційні трубопроводи практично завжди будували з врахуванням «коефіцієнта надійності» для  можливості перенаправлення стоків на паралельну нитку мережі у випадку аварії. Також паралельне прокладання труб дозволяє перекачувати певний обсяг рідини з меншим тиском, що не так сильно амортизує матеріал труб і подовжує термін їх експлуатації.

Головний колектор в Олександрії збудували у дві лінії, проте з часом одна з них повністю зносилася, і вже понад 10 років колектор працює тільки з однією лінією.

Це неприпустимо – аварійна ситуація на єдиній каналізаційній магістралі може спричити повну зупинку всієї системи водопостачання та водовідведення Олександрії. Всі нечистоти потраплятимуть напряму в річку Інгулець, а це вже екологічна катастрофа міжобласного масштабу (Інгулець – притока річки Дніпро,  далі по течії на ній є розміщено водозабірні споруди багатьох населених пунктів). До того ж, при пориві каналізації значно погіршиться санітарно-епідеміологічний стан Олександрії та прилеглих територій.

Для забезпечення надійної експлуатації каналізаційного колектора в ОКВП «Дніпро-Кіровоград» було розроблено проектно-кошторисну документацію. Для фінансування робіт на реалізацію цього проекту ОДА віділила підприємству майже 10 мільйонів гривень з фонду навколишнього середовища обласного бюджету.

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» провело тендер та 16 грудня 2020 року уклало договір з компанією «КСМ-ГРУП». Роботи було розпочато в кінці грудня. На середину січня вже замінено близько 700 метрів трубопроводу діаметром 400 мм. Загальна довжина траси трубопроводу становить 3,1 км.

Оновлена лінія колектора монтується з поліетиленових труб, оскільки вони оптимально ефективні для транспортування як побутово-господарських, так і промислових стоків. Довговічність та надійність ПЕ труб дозволить комунальному господарству суттєво економити на ремонтних роботах.

Будівництво нової лінії ведеться традиційним траншейним способом. З’єднання труб здійснюється за допомогою зварювання нагрітим інструментом встик. Роботи заплановано завершити вже до середини поточного року.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА