У всьому світі неухильно зростає попит на поліолефінові труби завдяки їх чудовим фізичним і механічним властивостям, які можуть перевершувати характеристики інших трубних матеріалів. У зв'язку з цим вони стають кращим вибором для будівництва водопровідної, каналізаційної та дренажної інфраструктури, а також для мереж нафтогазової галузі та промислових трубопроводів, віднімаючи частки ринків металевих і залізобетонних труб.

Компанія Bausano – одна з провідних в світі в розробці та виробництві спеціалізованих екструзійних ліній для переробки пластмас – представила E-GO: оновлену лінійку одношнекових екструдерів для виробництва труб з поліолефінів.

Одношнекова технологія E-GO дозволяє отримувати гладкі, гофровані, багатошарові або одношарові, жорсткі або гнучкі труби із змінним діаметром від невеликого до великого перерізу. Ця екструзійна технологія забезпечує чудову однорідність розплаву пластичних матеріалів, таких як PP, PP-R, PE, HDPE, LDPE, PE-X, PE-RT, PMMA, PC, PA та PU, ідеально підходить для широкого спектра застосувань. Йдеться про продукцію для кількох секторів: від будівництва до прокладки водо- та газопроводів, від сільського господарства, автомобілебудування та медицини до гірничодобувної та нафтогазової промисловості.

Компактні, ефективні та високопродуктивні: екструдери для труб E-GO відрізняються геометрією шнека, яка, крім спеціальної конструкції, розробленої відповідно до вимог клієнтів, пропонує також інноваційні рішення. Такий вибір конструкції дозволяє отримати високу продуктивність машини та обробляти поліолефіни без надмірних механічних навантажень. Більш того, особлива конструкція гвинта та циліндра в поєднанні з асинхронними двигунами з малою споживаною потужністю гарантують відмінну енергоефективність. Також розроблено рішення для забезпечення безперервності роботи та тривалого терміну служби лінії завдяки низькому зносу компонентів, що сприяє значній загальній економії.

При налаштуванні лінії слід відмітити головку та інструменти для екструзії, оскільки вони забезпечують найкращу обробку полімерних труб при збереженні високої продуктивності. Також заслуговують на увагу багатоступінчастий редуктор із шліфованими косозубимі шестернями, система нагріву циліндра з керамічними нагрівальними елементами та система охолодження з радіальними вентиляторами, гравіметричний дозатор або розсувний бункер. Крім того, система Digital Extruder Control 4.0 дозволяє контролювати управління екструдером і всією лінією через єдиний інтерфейс. Нарешті, в разі спеціальних процесів, таких як коекструзія, одношнековий екструдер E-GO також може бути з'єднаний з двошнековие пристроєм.

Клементе Баусано, віце-президент Bausano, зазначив: «Труби з поліолефіну повинні мати високі властивості з точки зору стійкості до стирання, дії корозії, хімічних агентів та ударів, а також внутрішнього тиску та тепла. Bausano гарантує це, налаштовуючи основні елементи лінійки E-GO, як продукту з найкращою системою екструзії під ключ».

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА