В останню декаду січня  фахівці служби водопостачання Херсонського Водоканалу на розі вулиць Гетьмана Сагайдачного та  Ярослава Мудрого  здійснили заміну запірної трубопровідної арматури, що відпрацювала свій термін експлуатації.

Роль засувок на мережі є дуже важливою, особливо коли йдеться про оперативне відключення аварійних ділянок та регулювання гідравлічного режиму подачі води. При нештатній ситуації саме за допомогою запірної трубопровідної арматури співробітники водоканалу можуть оперативно локалізувати невелику ділянку мережі та усунути пошкодження, не припиняючи водопостачання для цілого мікрорайону чи вулиці.

«Покращення якості води неможливе без планового оновлення  водопровідних мереж та обладнання на них. Водоканал встановлює нові засувки з гумованим клином європейської якості. Це забезпечить надійне та ефективне транспортування води, адже такі засувки гарантовано герметичні та мають тривалий термін служби», – зазначив інженер служби водопостачання Сергій Гордий.

Довідка. На мережах водопостачання Херсонського водоканалу встановлено майже 52 тисяч засувок.  У 2020 році  планово встановили 133 нових засувки європейського виробництва, що зарекомендували себе зручністю та надійністю в експлуатації.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА