Бригади «Харківводоканалу» в січні поточного року вже замінили 1142 метри технічно застарілих мереж водопостачання з використанням ПЕ труб.

Про це повідомив Микола Завада – заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал»: «Наразі на початку лютого ремонтні роботи відбувалися в Новобаварському районі по вулиці Баркалова. Замінено ділянку аваріних мереж діаметром 315 мм і довжиною 30 метрів. Перекладку здійснено за допомогою методу санації з використанням поліетиленових труб. Для оперативного виконання робіт були залучені кілька аварійних бригад і необхідна спеціальна техніка».

За його інформацією, земляні роботи на даній ділянці були ускладнені тим, що тут проходять й інші комунікації міської інфраструктури. На період перемикання мереж без водопостачання тимчасово лишалися  тільки кілька будинків приватного сектора.

Микола Завада зазначив, що ремонтні роботи на мережах холодного водопостачання ведуться по всьому місту і майже на всіх об'єктах використовуються поліетилені труби, як найбільш надійні та довговічні.

У 2021 році харківський водоканал запланував з оновити понад 24 кілометри водопровідних мереж.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА