Організатори виставки Plastic Pipes XX (PPXX) вітають SABIC в якості нового золотого спонсора конференції та виставки PPXX, яка відбудеться в Амстердамі 6-8 вересня 2021 року.

«Ми раді оголосити про спонсорство SABIC, – сказав голова PPXX Зоран Давидовський. – SABIC внесла свій вклад У розвиток технології пластикових труб, включаючи впровадження PP-R і PE-RT для систем гарячого і холодного водопостачання і марок HDPE для забезпечення водопостачання та газопостачання, а також для зливової та господарсько-побутової каналізації. Він також запровадив рентабельний «метод деформаційного зміцнення» для випробування напірних труб з HDPE».

Конференція та виставка PPXX в Амстердамі були перенесені на вересень цього року через пандемію коронавируса. Зоран Давидовський впевнений, що обмеження на поїздки будуть пом'якшені і для проведення заходу буде створена безпечне середовище ».

«Експерти, які формують майбутнє технології виготовлення пластикових труб, не припиняють своїх зусиль. На нашій конференції буде представлено 100 презентацій, в яких будуть розповідатися про світові досягнення в розробці матеріалів, результати тематичних досліджень щодо методыв неруйнівного контролю (NDT) та інших областей, що розвитку технології пластикових труб і галузі, яка її просуває».

Що стосується світового трубного ринку, то Зоран Давидовський оптимістичний: «Цілком очевидно, що відновлення в усьому світі не за горами. Однак пластикові труби повинні зіграти життєво важливу роль в постпандеміческом відновленні наших спільнот та економіки. Урбанізація продовжує підвищувати попит на пластикові труби для каналізації, газо- і водопостачання, а також для телекомунікацій. Беручи до уваги, що зростання світового ринку пластикових труб прогнозується на рівні 8,2 мільярда доларів США в період з 2020 по 2027 рік, галузь має рекордні показники та можливості перевершити очікування».

Виставка Plastic Pipes та конференція, що проводяться кожні два роки,  організовані Асоціацією конференцій з пластикових труб (PPCA). Її членами є: Асоціація PE 100+, Інститут пластикових труб, Inc. (PPI) і Європейська асоціація пластикових труб і фітингів (TEPPFA).

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА