У кінці 2020 року Messe Düsseldorf (Німеччина) та Corferias (виставковий центр Боготи, Колумбія) підписали угоду з Acoplasticos, Колумбійській асоціацією пластмасовою індустрії, про покупку частки та спільної організації однієї з найважливіших міжнародних виставок пластмасової, гумової, нафтохімічної та пакувальної промисловості в Латинській Америці – Colombiaplast, повідомила прес-служба Messe Düsseldorf GmbH.

Messe Düsseldorf відома як організатор всесвітньої виставки пластмас та каучуку K, яка проводиться кожні три роки в Дюссельдорфі, Німеччина. Цією угодою Messe Düsseldorf додала Colombiaplast до свого глобального портфелю виставок пластмас та каучуку Global Gate.

Досвід Messe Düsseldorf в організації виставок пластмас та каучуку по всьому світу разом з великою мережею торгових представництв і дочірніх компаній у 141 країні дозволить збільшити міжнародну участь в Colombiaplast і буде сприяти розвитку виставки. Наступна виставка запланована на 22-25 червня 2021 року в Corferias у Боготі, Колумбія.

«Ми раді вітати Colombiaplast в нашому портфоліо Global Gate. Колумбія – один з найбільш швидкозростаючих ринків технологій пластмас у Латинській Америці, а Colombiaplast – найважливіший торговий ярмарок тут. Для нас життєво важливо продемонструвати відданість цьому ринку, і з цим придбанням ми відкриваємо наше перше СП пластмас та каучуку в Південній Америці», – заявив Ерхард Вінкамп, керуючий директор Messe Düsseldorf.

Деніел Мітчелл, президент Acoplasticos, додав: «Ми дуже раді оголосити про партнерство. Завдяки глобальному ноу-хау та досвіду Messe Dusseldorf, а також регіональному впливу Corferias ми переконані, що Colombiaplast істотно зміцнить свої позиції в якості ведучої виставки пластмас та каучуку в Латинській Америці – регіоні з великим потенціалом».

Довідка. Колумбія з населенням майже 50 млн. осіб є третьою за величиною іспаномовною країною в світі та четвертою за величиною ВВП економікою регіону. Колумбія імпортує обладнання, деталі та форми для обробки пластмас на суму близько 100 млн. дол., а сектор пластмас становить 15 % промислового ВВП країни. Споживання полімерів в країні перевищує 1,3 млн. тонн на рік.

Попередня виставка Colombiaplast 2018 представила 172 національних і міжнародних експонентів на виставковій площі 4900 м2 і залучила понад 43 тисяч відвідувачів.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА