У рамках масштабного оновлення застарілих мереж і обладнання фахівці одеського водоканалу розпочали активні роботи на одному з магістральних водогонів, що забезпечує питною водою мешканців мікрорайону «Черемушки». Старий чавунний водогін вичерпав свій ліміт експлуатації. Отже, щоб жителі не страждали від постійних аварій і відключень, його реконструюють. Заплановано прокласти близько 600 метрів нової ПЕ труби діаметром 225 мм, термін служби якої складає більше 50 років.

Також буде встановлено сучасну запірну трубопровідну арматуру, яка дозволяє робити локальні відключення. Співробітники технічної служби облаштують 12 нових колодязів і встановлять 4 нових пожежних гідранти.

Роботи здійснюються за допомогою методу горизонтального направленого буріння (ГНБ). Поліетиленві труби оптимально підходять для цього методу будівництва мереж. ГНБ  дозволяє не перекривати рух автотранспорту, не створює незручності для пішоходів, а також не треба нанадовго відключати водопостачання.

 

Слід зазначити, що фахівці «Інфоксводоканалу» практично у всіх районах міста оновлюють  каналізаційні та водопровідні мережі з використанням полімерних труб. Для цього складають плани заміни аварійних ділянок. При виникненні аварійних ситуацій на мережах, водоканал намагається не просто ремонтувати труби, а міняти їх на нові.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА