Екстремальні погодні умови та історично низькі температури впливають на територію, що охоплює три чверті США. В результаті й без того напружені ланцюжки поставок полімерів у Північній Америці відчувають додатковий стрес.

Компанія LyondellBasell (LBI), найбільший в світі виробник поліолефінів, 16 лютого оголосила форс-мажорні обставини на поставки окису пропілену і його похідних з заводу в Бейпорт (Bayport, штат Техас. США) на тлі екстремально холодної погоди в регіоні, йдеться в листі компанії своїм клієнтам.

У листі клієнтам LyondellBasell оголосила про форс-мажор на своєму підприємстві пропілену в Бейпорті через надзвичайно холодну зимову погоду в Техасі, яка привела до масових відключень електроенергії і зупинок підприємств у всьому штаті. Компанія заявила, що ступінь впливу погодного явища на виробництво ще не відома.

Компанія BASF Total Petrochemicals, спільне підприємство BASF і Total, 16 лютого зупинила виробництво на крекінг-установці в Порт-Артурі, (Port Arthur, штат Техас, США) через дуже холодну погоду

У даний час поки невідомо, коли дане підприємство потужністю 1,18 млн т етилену, 635 тис. тонн пропілену та 410 тис. тонн бутадієну на рік зможе знову повернутися до роботи.

Braskem, найбільша бразильська нафтохімічна компанія, 15 лютого закрила провадження поліпропілену (ПП) на трьох заводах в Ла-Порте, Фріпорта і Сідріфте (La Porte, Freeport, Seadrift, штат Техас, США) через надзвичайно холодну погоду, йдеться в заяві компанії для Техаської комісії за якістю навколишнього середовища (TCEQ).

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА