GF Piping Systems розширює розмірну лінійку муфт Big 5 у своєму сімействі фітингів MULTI/JOINT® 3000 Plus. Це рішення, що довело на практиці свою ефективність для ремонту та технічного обслуговування мереж водопостачання, призначене для запобігання втрат води на трубопроводах. Воно підходить для всіх матеріалів трубної продукції (в т.ч. й полімерних труб). Завдяки інноваціям запатентованої системи захоплення та ущільнення, MULTI/ OINT® тепер дозволяє утримувати з'єднання з робочим тиском до 10 бар для діаметрів 625-825 мм без шкоди для очікуваного терміну служби в 50 років.

Нові муфти MULTI/ OINT® 3000 Plus більших діаметрів пропонують швидке, безпечне та просте рішення для ремонту водопровідних мереж. Вони оснащені легкодоступними болтами та можуть бути легко встановлені без спеціальних інструментів всього за десять хвилин. Немає необхідності в розбиранні, завдяки принципу цільної вставки. Більше не потрібне трудомістке зварювання чи відбортовка фланців, а витоки води швидко та ефективно усуваються незалежно від матеріалу трубопроводу.

«За оцінками експертів, витоки та руйнування труб щорічно призводять до втрати близько 126 мільярдів кубометрів питної води по всьому світу», – зазначив Едвін Сонневельд, керуючий директор Georg Fischer Waga NV. – Рішення для ремонту та модернізації мереж MULTI/JOINT® 3000 Plus допомагає скоротити обсяги втрат води та сприяє більш сталому підходу до управління водними ресурсами».

Муфта MULTI/JOINT® 3000 Plus є багаторазовою, і її очікуваний термін служби становить 50 років. Завдяки епоксидно-порошковому покриттю Resicoat® уся продукція цього асортименту стійка до дії корозії, підтверджуючи репутацію якісної продукції на міжнародному ринку вже більше 30 років.

Сімейство фітингів MULTI/JOINT® підходить для труб з усіх матеріалів, пропонує широкий спектр муфт і допускає кут нахилу до 8˚ на кінці розтруба. Завдяки принципу універсальності (один розмір підходить для всіх), витрати на складські запаси можуть бути значно скорочені.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА