Recovinyl (Бельгія) – Європейська організація з моніторингу переробки полівінілхлориду (ПВХ) в промисловості – запустила систему RecoTrace для моніторингу, перевірки та звітності щодо переробки ПВХ і його споживання в Європі.

Найбільший обсяг виробів з ПВХ, придатних для вторинної переробки, крім ПВХ труб, припадаэ на гнучкі ПВХ-матеріали та плівки, віконні профілі, тканини з покриттям і кабельну оболонку.

Інгрід Вершуерен, генеральний директор Recovinyl, сказала, що платформа була розроблена так, щоб переробники первинного та вторинного пластика могли безпечно та надійно реєструвати дані. За її словами, система буде відображати потік матеріалу з повною і прозорою відстежуваністю.

«Якщо ви переробляєте ПВХ-відходи або використовуєте перероблений ПВХ-пластик у нових продуктах, зв'яжіться з Recovinyl, щоб ви могли зареєструвати свої дані в RecoTrace та приєднатися до нас у ланцюжку кругового обороту ПВХ», – додала Інгрід Фершуерен.

Слід зазначити, що Recovinyl є найбільшим джерелом збору та переробки відходів ПВХ в Європі за підсумками 2019 року. З 771 313 т утилізованих відходів вона зареєструвала 769 233 т.

Організація Recovinyl була заснована в Європі в 2003 році з метою відстеження ланцюжка створення вартості ПВХ через рамки програми VinylPlus, щоб допомогти в подальшому розвитку та заохочувати переробку ПВХ в Європі. Сьогодні Recovinyl продовжує моніторинг і перевірку переробки відходів ПВХ і використання вторинної сировини з полівінілхлориду.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА