Минулий 2020 рік став винятковим в силу самої природи кризи та її масштабів. Ринок композитних матеріалів, як й інші, постраждали від наслідків кризи, і немає ніяких ознак, що вказують на те, що ситуація швидко зміниться після того, як ця криза вщухне. Хоча в деяких регіонах попит на композити залишається високим.

Згідно з даними, опублікованими Estin&Co і JEC Observer в огляді «Поточні тенденції в світовій індустрії композитів на 2020-2025 роки» (Current trends in the global composites industry 2020-2025), ринок композитів у 2021 році повинен скоротитися в усіх регіонах. При цьому в Європі та Північній Америці скорочення повинно бути сильнішим, ніж в Китаї: китайська економіка відновлюється швидше.

За оцінками, в 2020 році світовий ринок композитів після консолідації повинен вирости до 10 млн. тонн, що в грошовому виразі оцінюється в 78 млрд. доларів. Азія залишається найбільшим ринком, а Америка та Європа, Близький Схід і Африка, як і раніше мають більш високу додану вартість .

Світовий ринок композитів до 2010 року зростав на 8 % на рік, а з 2010 по 2019 рік - на 4 %, але в 2020 році скоротився на 14 % через кризу COVID та його впливу на економіку. У наступні п'ять років, з 2021 по 2025 рік, галузь композитів повинна відновити зростання від 2 до 9 % на рік залежно від регіону.

Очікується, що ринок композитів у 2021 році повинен відчути сильний відкат майже для всіх областей застосування, за винятком аерокосмічної галузі, а відновлення почнеться з 2022 року. Слід зазначити, що в цілому країни з високими темпами зростання продовжують демонструвати хороший попит і з більшою ймовірністю швидко відновляться після кризи.

У всьому світі композитні матеріали переробляються вдруге набагато менше, ніж інші відомі матеріали, але ситуація поліпшується. Процеси вторинної переробки набирають обертів, оскільки на ринок виходить все більше й більше компаній, що створюють величезні можливості для зростання.

Оскільки ступінь проникнення композитів в автомобілебудування за останні 40 років збільшується не так швидко, то виробництво автомобілів на водневому паливі в довгостроковій перспективі збільшить виробництво композитів у всьому світі.

«Є вагомі підстави вважати, що попереду великі перспективи. Водень викликає зростаючий інтерес і відкриває нові можливості для композитів в транспортному секторі. Крім того, всі аспекти навколишнього середовища, такі як матеріали, відходи, переробка та вторинна переробка, являють собою можливості, якими треба скористатися, і ті, хто це робить, обов'язково змінять ситуацію», – зазначив Фредерік Ре (Frederic Reux), головний редактор журналу JEC Composites.

«Криза прискорила деякі глибокі тенденції, які існували ще до того, як все почалося. Азія стала та залишиться сильним драйвером зростання галузі на глобальному рівні. Європа, Близький Схід, Африка та Америка залишаються географічними регіонами, де інновації в області композитів знаходяться на передньому краї.

Композиційні матеріали як і раніше володіють найважливішими позитивними характеристиками механічної міцності, легкості та ізоляційних функцій. Виходячи з цього, вони відкривають шлях до більш сталого промислового використання у всіх видах транспорту, будівництві, енергетиці, електричних рішеннях», – розповів Жюльєн Дельоз (Julien Deleuze), віце-президент Estin&Co.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА