Компанія Braskem Idesa підписала контракт з мексиканської державною компанією Cenagas на поставку природного газу для виробництва поліетилену (ПЕ) на комплексі Ethylene XXI у Мексиці, говориться в повідомленні компанії.

Компанія відзначає, що вона відновила виробництво ПЕ в нормальному режимі. Braskem Idesa зупинила виробництво на своєму комплексі етилену XXI в Мексиці після того, як державне агентство Cenagas припинило поставки природного газу на початку грудня.

Річні потужності комплексу включають виробництво поліетилену високої густини (ПЕВГ) – 750 тис. тонн, поліетилену низьклї густини (ПЕНГ) – 300 тис. онн і 1,05 млн. тонн етилену.

Розташована в Сан-Паоло, Braskem є провідною бразильською нафтохімічною компанією і основним виробником поліетилену і поліпропілену в країні. Компанія володіє найбільшими нафтохімічними потужностями в Латинській Америці і є п'ятою за величиною в світі по випуску нафтохімічної продукції. Braskem управляє 18-ю хімічними заводами з виробничою потужністю понад 11 млн. тонн хімічної та нафтохімічної продукції на рік.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА