Австрійська Wittmann Battenfeld повідомила про підписання з компаніями Schwarz Plastic Solutions і Precupa договору про співпрацю в області термореактивних пластмас. Метою даної угоди про співпрацю є просування технологій в області лиття під тиском термореактивних матеріалів і обробки інших реактивних пластичних мас, а також зміцнення компаній-учасників в області обробки термореактивних полімерів.

Переконання, що термореактивні пластмаси та інші реактивні пластмасові матеріали набувають все більшого значення, перш за все в секторі електротехніки, спонукало компанії об'єднати свої знання в області машин і технологій автоматизації, технологічних процесів і технологій виготовлення прес-форм.

Німецька Schwarz Plastic Solutions є відомим постачальником технологічних послуг. Компанія підтримує переробників пластмас з усіх питань, що стосуються термореактивних матеріалів, таких як вибір відповідних термореактивних матеріалів, оптимізація компонентів, моделювання заповнення, теплова компоновка форм або розрахунок міцності (FEA). У спектр послуг також входять курси навчання користувачів і вивчення характеристик матеріалів.

Schwarz Plastic Solutions підтримує тісні стосунки з відомими OEM-виробниками і постачальниками компонентів, а також має хороші контакти з постачальниками сировини. Компанія співпрацює з декількома університетами, в тому числі за межами Німеччини.

Компанія Precupa (Німеччина) займається виробництвом високоточних прес-форм для лиття пластмас під тиском вагою до 3,5 т і розмірами до 600 x 600 мм. На додаток до ноу-хау в області термореактивних форм, Precupa також має великий досвід роботи з прес-формами для обробки термореактивних матеріалів і рідких силіконів (LSR).

Precupa і Schwarz Plastic Solutions спільно інвестували в ультрасучасну машину для лиття під тиском виробництва Wittmann Battenfeld, спеціально обладнану для переробки термореактивних матеріалів в рамках угоди про співпрацю з цими двома компаніями.

Термопластавтомат (ТПА) є сервогідравлічною моделлю з серії SmartPower із зусиллям змикання 2400 кН. Машина SmartPower XL 240/3400 UNILOG B8 оснащена кількома різними системами пластифікації і є дуже універсальною. ТПА здатний виготовляти пластмасові деталі як з малим обсягом упорскування до 200 см³, так і з великими обсягами до 1500 см³.

Перероблені матеріали включають як гранульований термореактивний полімер, так і пастоподібні матеріали. З урахуванням застосування деталей, що піддаються високим механічним деформаціям, машина також поставляється з додатковим гідравлічним блоком, який забезпечує високе додаткове зусилля стиснення для таких процесів, як стиснення під тиском або штампування під тиском.

Інноваційна модульна прес-форма Duroplast полегшує проведення великих серій технологічних випробувань, включаючи випробування та аналіз матеріалів. Великий пакет змінних вставок дозволяє виробляти тестові зразки, випробування з виробами для намотування (e-mobility) та реологічні дослідження.

На базі власного технічного обладнання партнерів по співпраці можливі як технологічні, так і науково-аналітичні оцінки та оцінки випробувань. Завдяки тісній співпраці між Schwarz Plastic Solutions і Netzsch Group в прес-формі також доступні великі сенсорні технології.

За словами керуючого директора Wittmann Battenfeld Deutschland Андреаса Шрамма, співпраця з Schwarz Plastic Solutions і Precupa є дуже багатообіцяючою: «Завдяки цьому партнерству ми зможемо компетентно вирішувати задачі ринку термореактивних матеріалів і сприяти розвитку технологій переробки термореактивних пластмас».

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА