У Маріуполі відбувається  капітальний ремонт дорожнього та тротуарного покриття на проспекті Будівельників. У зв'язку з цим, бригади аварійно-відновлювальної служби «Маріупольводоканалц» почали реконструкцію водопроводу по проспекту Будівельників на ділянці від проспекту Миру до вулиці Бахчиванджи.

Ця мережа експлуатується з 1983 року та забезпечує водою мешканців Приморського району. Через тривалу експлуатацію труби зазнали впливу техногенних та природних факторів, що спричинили корозію сталевого водогону. Тому було прийнято рішення оновити ділянку трубопроводу діаметром 500 мм протяжністю 601 м поліетиленовими трубами. Жителі матимуть стабільне водопостачання, а якісні полімерні труби гарантують мінімізацію аварійні ситуації на цій мережі.

Новий трубопровід прокладають звичайним траншейним способом. Вже здійснено роботи з розкриття асфальтового покриття та ґрунту, а також підготовчі роботи з облаштування піщаної основи для укладання труби. Трубні відрізки зєднують за допомогою зварювання нагрітим інструментом встик.

Станом на 22 березня виконана розкопка траншеї по проспекту Будівельників від проспекту Миру до вулиці Італійської – 321 метрів, проведено підсипання з піску та змонтовано новий ПЕ трубопровід діаметром 500 мм. Наступним етапом є розкопка траншеї по проспекту  Будівельників від вулиці Італійської до вулиці Бахчиванджи з подальшим укладанням трубопроводу. Роботи планується закінчити до середини червня поточного року. 

Оновлення цієї магістральної мережі  підвищить якість та безперебійність водопостачання для маріупольців.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА