Завдяки технологічним характеристикам двошарових гофрованих поліетиленових труб фахівці чернівецького водоканалу блискавично усунули аварію на мережі водовідведення. 25 березня внаслідок руйнування каналізаційної труби на вулиці Івана Кордуби біля будинку номер 12 сталося підтоплення та була загроза утворення провалля в асфальтовому покритті. Тому з 19 вечора тут розпочалися термінові роботи із заміни ділянки каналізаційних труб.

Детальне обстеження старої залізобетонної труби виявило два провали в її верхньому склепінні, що утворилися внаслідок дії газової корозії. Ця ділянка мережі ремонту вже не підлягала, тому було прийнято рішення замінити цілий сегмент, а саме – 4 метри зруйнованої бетонної труби діаметром 600 мм на двошарову гофровану поліетиленову трубу аналогічного діаметра.

Такі ПЕ труби набагато легші, ніж металеві та з/б труби, вони виробляються у стандартних відрізках, не потребують зварювального обладнання для з'єднання, і тому їх набагато простіше монтувати. Завдяки цьому чернівецькі водоканальці змогли здійснити усі аварійні роботи протягом лише п'яти годин без застосування важкої спецтехніки. Близько першої години ночі роботи було завершено і водовідведення в даному районі повністю відновлене. 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА