У поточному році в Кривому Розі коштом міського бюджету запланована реалізація кількох  великих проектів з модернізації міських мереж водопостачання та каналізації.

Будуть капітально відремонтовані водопровідні та каналізаційні мережі, що перетинають  вулицю Едуарда Фукса у Покровському районі; реконструюють напірний каналізаційний колектор в районі лікарні №2 (Саксаганський район) та збудують самопливну каналізацію та  каналізаційну насосну станцію з напірним колектором на вулиці Одеській.

В останні числа березня співробітники Водоканалу завершували роботи із заміни водогону на вулиці Соборній, що постачає воду для 100 тисяч мешканців у Саксаганському районі. Новий водопровід на Соборній вже прокладено, здійснено заміну вузлів, з’єднань та запірної арматури. І до кінця квітня ця ділянка мережі буде введена в експлуатацію.

Директор КП «Кривбасводоканал» Сергій Марков розповів: «Оновлення зношених трубопроводів сучасними полімерними трубами – вірна стратегія розвитку міської інфраструктури. Вона є  міцним фундаментом, на якому можна буде збудувати будь-який архітектурний об'єкт. За останні два роки на цій ділянці на вулиці Соборній аварійні бригади підприємства усунули 12 пошкоджень різного ступеня складності. Щоб гарантувати жителям стабільне водопостачання, ми прийняли рішення 230 метрів старого водогону оновити новими поліетиленовими трубами діаметром 225 мм. Роботи тут ускладнені близьким розташуванням проїжджої частини та наявністю багатьох інших підземних комунальних комунікацій.

Тому для прокладання труб водоканал застосовує сучасну технологію горизонтального направленого буріння, оскільки при цьому не має потреби у руйнуванні значної частини дорожнього покриття, а також практично не створюються перешкоди для руху транспорту».

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА