У рамках реалізації інвестиційної програми КП «Кам’янський водоканал» розпочало модернізацію  трубопроводу по вулиці Сурській.

Цей самопливний водогін пролягає по вулиці Сурській та з’єднує водопровідну насосну станцію на вулиці Лохвицькій з водопровідною насосною станцію на вулиці 9 Травня. По ньому здійснюється водопостачання центральної частини Кам’янського. Роботи ускладнено тим, що мережу прокладено під залізничними коліями на значній глибині.

У цілому буде замінено 570 метрів зношеного водопроводу. На 1 квітня вже оновлено близько 200 метрів мережі з використанням поліетиленових труб.

«Роботи здійснюються методом санації. Пластикова труба діаметром 630 мм протягується в зношену металеву діаметром 920 мм, як у футляр. Ця практика дозволяє додатково захистити полімерну трубу від впливу зовнішніх факторів і суттєво скоротити термін виконання ремонтних робіт», – зазначив технічний директор підприємства Олександр Яровой.

«Протягом кількох років підприємству не вдавалося на 100 % виконати програму через брак фінансування. Так, реконструкцію водогону на вулиці Лохвицького завершили лише в 2020 році, хоча вона була в інвестиційних програмах на 2018-2019 роки. Зараз ми знайшли кошти для оновлення мережі на вулиці Сурській. У складний період карантинних заходів «Кам’янський водоканал» докладе всіх зусиль, щоб виконати інвестиційну програму» – розповів генеральний директор Антон Полюлях.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА