Довжина водопровідних мереж, що перебувають на балансі  Мелітопольського КП «Водоканал» становить 422,37 км, у т.ч. водоводів – 82,3 км, вуличних мереж водопостачання – 286,9 км, внутрішньоквартальних та дворових мереж – 53,17 км. Щоб утримувати усю цю систему в належному стані розроблена та реалізується програма планових робіт з оновлення та модернізації міських комунальних трубопроводів. 

У перших числах квітня фахівці служб мереж водопостачання здійснили планові роботи із заміни зношених дворових мереж на вулиці Вакуленчука. 

Працівниками ремонтної бригади водоканалу були проведені знаття верхнього шару асфальту та розкопка ґрунту. Після чого замість проржавілих металевих труб прокладено сучасні поліетиленові. На ділянці на вулиці Вакуленчука № 76 оновлено 50 метрів водопровідного вводу до житлового будинку. Тут проклали поліетиленову трубу діаметром 63 мм. 20 метрів водопровідного вводу на житловий будинок по вулиці Вакуленчука № 84 оновили ПЕ трубою діаметром 32 мм.

Труба на об’єкт була поставлена у бухті у довгомірному відрізку. Тому кількість з’єднань була повністю мінімізована. Це суттєво скоротило час ремонтних робіт, які було здійснено протягом одного робочого дня. Вже надвечір водопостачання у житлових будинках було відновлено.

Також  виконано прочищення колодязів та проведено земляні роботи для подальшої заміни застарілих трубопроводів на вулиці Вакуленчука.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА