Ремонтні бригади «Харківводоканалу» у 2021 році капітально відремонтують  внутрішньобудинкові системи у 350 будинках харків'ян з використанням полімерних труб.

Про це розповів Валерій Харлан – начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем водоканалу. Ремонтники підприємства протягом усього року здійснюють аварійно-відновлювальні роботи на внутрішньобудинкових системах холодного водопостачання та водовідведення, однак серьозні капітальні реконструкції проводяться у період весна-літо-початок осені.

При оновлені внутрішьобудинкових мереж використовуються поліетиленові труби, як найбільш надійні та довговічні. Поступово у всіх таких мережах зношені металеві труби, що монтувалися під час будівництва будинків, будуть замінені на сучасні полімерні. 

 «У холодну пору року проводилися тільки аварійні роботи на внутрішньобудинкових мережах, оскільки в морози неможливо  провести якісний ремонт. Капітальні перекладки внутрішньобудинкових систем  почали в березні. Щоб уникнути аварійних ситуацій, масштабні заміни в першу чергу зробили там, де трубопроводи були найбільш технічно зношені. Зараз ремонтні роботи проводяться планово у всіх районах Харкова. Так, вже завершена капітальна заміна внутрішньобудинкових систем в окремих будинках на вулицях Шишківській, Космонавтів, 23-го Серпня та на проспекті Перемоги», – зазначив Валерій Харлан.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА