Американська компанія LyondellBasell презентувала перероблений поліетилен (ПЕ) та поліпропілен (ПП) під торговою маркою CirсulenRevive, що виробляється з використанням піролізного масла, отриманого з пластикових відходів свого заводу в Італії, а також сировини, отриманої від інших компаній, говориться в повідомленні компанії.

Пластики CirculenRevive виробляються з використанням молекулярного процесу рециклінгу, який дозволяє перетворювати пластикові відходи в сировину для виробництва нових полімерів.

LyondellBasell має завод у Феррарі, Італія, на якому використовується технологічний процес MoReTec, розроблений спільно з Технологічним інститутом Карлсруе (KIT). Коли він був введений в експлуатацію в липні 2020 року, потужність заводу становила 20 тонн на рік.

Завод переробляє пластмасові відходи на піролізне масло, яке потім можна використовуватися для крекінгу нàфти. 

8 квітня LyondellBasell оголосила про отримання сертифіката International Sustainability and Carbon Certification (ISCC) PLUS для своїх заводів з виробництва пластиків у Європі. Отримавши цей сертифікат, LyondellBasell буде пропонувати технологію Circulen для переробки полімерів.

LyondellBasell - один з найбільших в світі виробників поліпропілену, провідний постачальник поліетилену та каталізаторів, а також розробник технологій виробництва поліетилену та поліпропілену. Компанія виробляє продукцію на 58 виробничих майданчиках у 18 країнах світу.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА