В Одесі тривають масштабні роботи з реконструкції зношених та аварійних мереж водопостачання.

Фахівці  «Інфоксводоканалу» почали оновлення другої ділянки водопроводу: на вулиці Марії Демченко від вулиці Вільямса, далі по вулиці Довгій – до Тепличного провулку. Ця мережа є одною з основних і транспортує питну воду жителям частини Київського району, Великого Фонтану, а також Чорноморки. Зношені чавунні труби діаметром 600 мм вирішено замінити на нові – полімерні. Тут монтажники водоканалу прокладуть близько 1600 метрів нових поліетиленових труб, гарантійний термін експлуатації яких становить набагато більше ніж 50 років.

Слід зазначити, що у минулому році було оновлено 1060 метрів першої ділянки цього водопроводу: від вулиці Горіхової до вулиці Львівської.

Реконструкція здійснюється в рамках інвестиційної програми підприємства з використанням як традиційного траншейного методу будівництва мереж, так і сучасних безтраншейних технологій, а саме санації. Завершити оновлення водогону на цій ділянці заплановано до кінця літа, після чого залишиться перекласти близько 800 метрів мережі до вулиці Львівської. Отже буде оновлено увесь цей водопровід протяжністю понад 3 кілометри.

За інформацією директора «Інфоксводоканалу» Ігоря Лисенка, в 2020 році фахівці підприємства проклали понад 16,5 тисяч метрів нових мереж переважно з використанням пластикових труб. «Оновлення мереж – один з пріоритетних напрямків діяльності підприємства і в поточному році, адже це запорука якісного і безперебійного водопостачання одеситів», – зауважив керівник «Інфоксводоканалу».

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА