Фахівці «Луцькводоканалу» виявили та оперативно здійснили заміну 50 метрів аварійної ділянки водогону діаметром 600 мм на вулиці Сухомлинського. Мережа перебувала у критичному стані і в будь-який момент могла спричинити тривалу зупинку водопостачання у таких густонаселених районах, як 40-й і 55-й квартали. Тільки на п’яти метрах аварійного трубопроводу було виявлено одинадцять поривів! Отже будь-яке зволікання загрожувало серйозними неприємностями  багатьом мешканцям міста.

Складна заміна аварійної ділянки водогону була проведена у стислі терміни завдяки злагодженому та оперативному реагуванню Луцької міської ради та КП «Луцькводоканал». Слід зазначити, що виконання ремонтних робіт проводилося без відключення водопостачання, таким чином місцеві  мешканці не відчули жодного дискомфорту.

Аварійна ділянка, прокладена на глибині приблизно 5 метрів,  проходила через досить велику кількість інших підземних комунікацій, тому проведення робіт  вимагало професійного підходу. До реконструкцій мережі на вулиці Сухомлинського було залучено багатьох спеціалістів різного фаху та спецтехніка.  Оновлену ділянку водогону змонтовано з поліетиленових труб, які не піддаються дій корозії, довговічні та ідеально підходять для транспортування питної води.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА