Компанія Dow і компанія Mura Technology оголосили про партнерство, спрямоване на забезпечення захисту навколишнього середовища від відходів пластиків.

Співпраця сприятиме швидкому поширенню нового удосконаленого процесу переробки HydroPRS (Hydrothermal Plastic Recycling Solution) компанії Mura, спрямованого на запобігання потрапляння пластику і вуглецю в навколишнє середовище, а також на створення екологічного полімерної сировини в рамках економіки замкнутого циклу.

Дане партнерство об'єднує можливості Dow в області наукоємних матеріалів, глобальну присутність і фінансові ресурси з провідними технологіями компанії Mura, що дозволяє виробляти відновлювальну сировину. Потім з неї отримують придатний для вторинної переробки пластик, в якого все більше потребують споживачі та світові бренди.

Запатентований компанією Mura рішення HydroPRS є вдосконаленим процесом переробки, який використовує сверхкритический пар для перетворення пластика на в хімічні речовини і масла, з яких він був виготовлений, для використання в нових, еквівалентних первинному пластику продуктах. Процес HydroPRS може переробляти всі види пластика, включаючи багатошарові гнучкі полімери, використовувані в упаковці, що поки найважче піддаються вторинній переробці та часто спалюються або відправляються на звалище.

Пластмаси, вироблені з використанням цих перероблених продуктів, як очікується, будуть придатні для використання в упаковці, що контактує з харчовими продуктами, на відміну від більшості інших процесів переробки.

Перший в світі завод, що використовує технологію HydroPRS™ знаходиться в стадії розробки в місті Тіссайд, Великобританія, а перша лінія потужністю 20 тис. тонн на рік, як очікується, буде введена в експлуатацію в 2022 році.

Після того, як всі чотири лінії заводу будуть завершені, компанія Mura зможе щорічно переробляти до 80 тис. тонн відходів пластмас, забезпечуючи Dow матеріалами, отриманими в результаті цього процесу. Dow буде використовувати ці матеріали для розробки нового пластика, використовуваного для виробництва харчової упаковки та інших пакувальних продуктів, які потім будуть повторно циркулювати в глобальному виробничо-збутовому ланцюгу, створюючи тим самим справжню економіку замкнутого циклу.

Довідка. Dow Chemical – американська багатогалузева хімічна компанія зі штаб-квартирою в Мідленді, штат Мічиган. Є великим виробником полімерної продукції, в тому числі полістиролу, поліуретану, поліетилену, поліпропілену та синтетичних каучуків. Компанія випускає більше п'яти тисяч найменувань продукції на 188 виробничих об'єктах у 37 країнах.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА