Американська компанія Kraton повідомила, що Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) надало надзвичайний дозвіл  для використання її нового сульфонованого полімеру, який швидко інактивує коронавірус, повідомило аналітичне агентство Маркет Репорт.

Агентство з охорони навколишнього середовища видало екстрений дозвіл на використання полімеру в штатах США, Джорджії, Юті і Міннесоті для конкретних застосувань для захисту від вірусу COVID-19.

Американська авіакомпанія Delta Airlines буде першою, хто буде використовувати цей матеріал в цих штатах.

Матеріал твердий, але прозорий і може забезпечити довготривалий антимікробний захист поверхонь з можливістю вбити до 99,99 % вірусу COVID-19 у лабораторних умовах.

Компанія назвала цю полімерну лінійку BiaXam. За словами виробника спеціальних полімерів, BiaXam може забезпечити безперервний захист до 200 днів, в залежності від використання та методів очищення.

Полімер також можна наносити на інші пластмаси, метали, скло, а також може використовуватися в якості плівки.

Delta Airlines зробить кіоски з даного полімеру в Атланті, Солт-Лейк-Сіті і Міннеаполісі. Авіакомпанія планує розширити його використання в інших аеропортах.

«Ми вважаємо, що BiaXam унікальний як завдяки своїй ефективності, довговічності і залишковим властивостями, що відрізняють його від інших технологій, які потребують більш частого застосування або обробки», - сказав генеральний директор Kraton Кевін Фогарти.

«У той час як інші протимікробні продукти засновані на хімічній речовині в якості активного інгредієнта, BiaXam є полімером, і антимікробні властивості є невід'ємною характеристикою конструкції полімеру", - додав він.

Kraton у даний час чекає дозволу регулюючих органів в інших юрисдикціях, включаючи країни за межами США.

Довідка. Компанія Kraton Performance Polymers, Inc., що складається з функціонального підрозділу Kraton Polymers LLC і його дочірніх підприємств, є провідним світовим виробником спеціалізованих полімерів і стирольних блокових сополімерів (SBC). Виробнича база компанії складається з п'яти підприємств, включаючи центральний завод, що знаходиться в місті Белпре, штат Огайо, а також заводи в Німеччині, Франції, Бразилії та спільне виробниче підприємство в Японії.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА