Світова галузь з переробки пластмас стикається з досі нечуваною нестачею сировини. У той же час іспанська компанія Molecor заявила, що для неї проблема не стоїть так гостро, оскільки завдяки оптимізованій технології виробництва труб і фітингів з орієнтованого полівінілхлориду (ПВХ-О) потреба в сировині для отримання кінцевого виробу набагато менше, ніж при виробництві інших аналогічних товарів .

Виняткові механічні характеристики труб TOM® і фітингів ecoFITTOM®, отримані в результаті процесу молекулярної орієнтації, дозволяють домогтися дуже важливою економії сировини до більш ніж 50 %, оскільки для того ж номінального зовнішнього діаметра TOM® і ecoFITTOM® вимагають менше ПВХ.

У результаті зниженого споживання сировини труби TOM® класу 500 і фітинги ecoFITTOM® з ПВХ-O мають на 15-40 % більшу пропускну здатність, ніж труби з інших матеріалів із аналогічними зовнішніми діаметрами (НПВХ, ПЕ, чавун), який завжди буде забезпечувати найкраще співвідношення між інвестиційними витратами та доступною гідравлічною потужностю, що робить їх більш конкурентоспроможними продуктами і в той же час більш ефективними та екологічними.

Крім того, вони відповідають іспанському галузевому стандарту ODS 6, що стосується питної води та санітарії, оскільки ці ПВХ труби та аксесуари являють собою вироби з тривалим терміном служби, які гарантують загальну якість води та з ODS 12, що належить до відповідного виробництва та споживання.

Пропускна здатність полімерних труб PN16 з різних матеріалів, Molecor

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА