Фахівці Маріупольського водоканалу системно здійснюють технічне обстеження водопровідних мереж міста та реконструюють ділянки, де найчастіше трапляються аварійні ситуації.

В останню декаду травня співробітники аварійно-відновлювальної служби Центрального району КП «Маріупольводоканалу» оновили частину магістральної мережі водопостачання на бульварі Шевченка від вулиці Куїнджі до проспекту Металургів. Загалом на цій ділянці було змонтовано близько 400 метрів нового пластикового водогону з поліетиленових труб діаметром 200 та 63 мм, також були встановлені нові пожежні гідранти та сучасну запірну трубопровідну арматуру. Потім вісім багатоповерхових будинків було перепідключено до нової водопровідної гілкі.

Стандартні відрізки з'єднували за допомогою зварювання нагрітим інструментом встик, що гарантує 100-відсоткову герметичність стиків.

Технологічні характеристики поліетиленових труб, і перед усім абсолютна стійкість до дії корозії, забезпечать безаваріну роботу оновленої делянки водогону на багато років.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА