WARP. У лінійці продуктів Inoex WARP використовується радіолокаційна технологія для точного безконтактного вимірювання діаметра труби та товщини її стінки під час екструзії пластикових труб. WARP 8 має вісім точок вимірювання та поставляється в п'яти розмірах, які можуть вимірювати діаметр труби від 60 до 1200 мм і товщину стінки від 5 до 250 мм, залежно від матеріалу. WARP 100 має 38 точок вимірювання для труб з високими вимогами до якості, таких як напірні або газові труби. Поставляється в трьох розмірах з діаметром від 90 до 630 мм і товщиною стінки від 5 до 125 мм. WARP XXL має від восьми до 32 точок вимірювання для визначення діаметрів від 630 до 3500 мм і товщини стінок від 5 до 250 мм.

Оновлений дизайн. Усі моделі WARP тепер мають меншу площу підстави, що забезпечує більшу гнучкість при розміщенні на екструзійної лінії. Конструкція також забезпечує більш легкий доступ для обслуговування під час виробництва та віддаленого вводу в експлуатацію.

Переваги. Максимальна продуктивність і швидка окупність інвестицій. WARP збирає дані процесу, дозволяючи екструзійної лінії працювати із замкнутим контуром управління, а також зберігати дані для використання в майбутньому. Він має зручний інтерфейс і підтримує Industry 4.0. Інформація може бути адаптована до потреб користувача – наприклад, оператори ліній можуть бачити інформацію, яка допомагає їм оптимізувати виробництво, а персонал з контролю якості може бачити виробничі дані більш високого рівня. Такий рівень прозорості даних допомагає оптимізувати процеси для отримання більшої кількості метрів труби на певну вагу смоли, скорочує час, необхідний для приведення виробничого процесу у відповідність зі специфікаціями, та покращує контроль якості при одночасному зниженні виробничих витрат. Inoex стверджує, що окупність таких систем зазвичай становить менше 12 місяців.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА