Мексиканський виробник труб з поліетилену високої густини (ПЕВГ) Policonductos ввів в експлуатацію нову лінію для діаметрів до 1600 мм. Компанія Policonductos SA de CV, що спеціалізується на виробництві ПЕ труб, з Сан-Луїс-Потосі, Мексика, тепер вироблятиме труби великого діаметра до 1600 мм. Компанія з переробки пластмас закупила у Battenfeld-Cincinnati Germany GmbH, Бад-Ейнхаузен, повну лінію, яка була недавно встановлена ​​та успішно введена в експлуатацію. Особливістю цієї лінії для виготовлення труб великого діаметру є екструзійна трубна головка.

Ця екструзійна головка має найбільший регульований зазор розплаву, що коли-небудь встановлювався для труб великого діаметру, і, таким чином, дозволяє виготовляти труби в широкому діапазоні різних діаметрів без обов'язкового  переналагодження. Висока гнучкість розмірів, що забезпечується цим регульованим зазором розплаву, стала вирішальною у виборі мексиканського виробника поліетиленових труб.

«Ми з ентузіазмом ставимося до спектру опцій, пропонованих цієї новою лінійкою екструдерів. Таким чином, ми не тільки змогли розширити асортимент нашої продукції, включивши в неї труби великого діаметра, а й  також можемо тепер без проблем виробляти труби за індивідуальними розмірними вимогами клієнтів», – розповів Хомеро Гарза, генеральний директор Policonductos.

Нова екструзионная лінія для труб великого діаметра на додаток до іноваційної головки оснащена екструдером останнього покоління SolEX 120 NG, а також всіма компонентами та можливостями, необхідними до і після процесу екструзії, такими як гравіметрічне дозування, внутрішнє охолодження труби EAC, вакуумні баки, ванни для розпилювального охолодження, тягнуча та відрізна пила. Лінія досягає продуктивності до 2 тонн на годтну. Вона виробляє труби з ПЕВГ з кольоровою смугою для систем водопостачання, каналізації та гірничодобувної промисловості з розмірами від 406 x 12,5 мм до 1651 x 97,1 мм.

Нова лінія належить до серії систем швидкої зміни розмірів (FDC), які Battenfeld-Cincinnati успішно реалізує протягом вже кількох років. До сих пір лінії FDC були доступні для труб діаметром від 160 до 250 мм, від 200 до 355 мм і від 400 до 630 мм. З новою трубної головкою зроблено перший крок до абсолютно нового вимірюванню труб діаметром до 1600 мм. За інформацією Battenfeld-Cincinnati на ринку поки немає аналогічних систем.

Регульований зазор розплаву особливо зручний там, де виробник труб хоче виготовляти труби різних розмірів на своїй лінії та швидко і гнучко реагувати на ринкові тенденції. Одним натисканням кнопки трубна матриця перемикається на новий розмір труби. Головна перевага тут – безпека процесу. Зокрема, для труб великих діаметрів на звичайній лінії необхідна заміна штампа, що не тільки вимагає значних витрат часу, а й буде представляти загрозу безпеці через великий розмір. Тепер обидва ці недоліки повністю усунені.

Трубна екструзионная головка із спеціальним зазором для плавлення

Екструзійна лінія забезпечує продуктивність до 2 т/год

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА