Компанія KraussMaffei Group (Німеччина) повідомила про об'єднання своїх технологічних ноу-хау, багаторічного досвіду в області екструзії пластмас і корпоративних операції по екструзії в одному місці з метою збільшення синергетичного ефекту від досліджень і розширення нових можливостей для клієнтів у майбутньому.

Відзначається, що родзинкою стане найсучасніший в світі науково-дослідний центр в області екструзії, побудований на підприємстві компанії в Латцені на околиці Ганновера. Новий завод є частиною найбільшої інвестиційної програми в історії KraussMaffei. Переїзд усіх екструзійних підрозділів запланований на другу половину 2022 року.

«На тлі планів зростання KraussMaffei об'єднання екструзійних операцій в одному місці є правильною стратегічною відповіддю на поточні та майбутні завдання в нашій галузі», – пояснив д-р Фолькер Ніллес, виконавчий віце-президент KraussMaffei з виробництва нового обладнання.

«Завдяки нашому технологічному центру в Ганновері для найрізноманітніших застосувань екструзії, і особливо в зв'язку з переїздом на новий майданчик у 2022 році, ми виводимо наші знання на новий рівень», – додав він.

Асортимент екструзійного обладнання, пропонований KraussMaffei Group вже більше 20 років, охоплює майже всі технології та сегменти: від екструзії полімерних труб і профілів до екструзії листів і плівки, екструзії гуми та спіненого полістиролу (пінопласту) до компаундування та вторинної переробки пластмас. Усі ці різні технології тепер будуть зібрані в одному місці.

Переваги для клієнтів, синергія та перспективи на майбутнє

Задовго до сьогоднішніх дискусій про збереження ресурсів і вторинну переробку пластмас все більша увага приділялася концепції прямої переробки. Переробка полімерного матеріалу за один цикл зазвичай знижує термічну напругу, якій піддається матеріал, і вимагає меншої кількості етапів і меншої кількості енергії.

Виробництво каналізаційних труб з сумішей з високим вмістом мінералів є типовим прикладом концепції прямої переробки при екструзії труб.

«Крім наших рішень для прямої переробки, які вже були випробувані та протестовані, центр досліджень і розробок тепер пропонує нашим експертам можливість реалізувати та протестувати абсолютно нові ідеї», – каже Фолькер Ніллес, з нетерпінням чекаючи майбутніх розробок.

Величезний досвід, накопичений у минулому на виробничих майданчиках KraussMaffei в Мюнхені та Ганновері, тепер буде об'єднаний, що дає унікальні можливості для запуску нових дослідних і дослідно-конструкторських проектів, спрямованих на створення нових полімерних матеріалів, а також нових кінцевих продуктів.

Новий науково-дослідний центр запропонує ідеальні умови для всіх екструзійних компаній, які вирішують робити свої власні вихідні матеріали (в тому числі з вторинного матеріалу), або переробників, які бажають додати нові кінцеві продукти до своїх поточних портфелів продукції.

«Клієнти отримають живий досвід роботи з усіма технологіями, доступними в KraussMaffei, і вони зможуть провести випробування з власною сировиною і поговорити з досвідченим персоналом з усіх областей екструзії, таких як компаундування, екструзія труб і профілів, а також з нашими фахівцями в області цифровізації та Індустрії 4.0, що економить час та істотно спрощує координацію», – повідомляють в компанії.

Нова структура продажів та організаційна структура

Враховіючи всі зміни, пов'язані з інтеграцією окремих підрозділів, KraussMaffei насамперед прагне до продовження довірчого співробітництва з клієнтами та постачальниками. Щоб в майбутньому забезпечити ще більш ефективне консультування та підтримку клієнтів по всьому світу, було повністю реорганізовано відділ продажів.

«Завдяки новій структурі продажів KraussMaffei, що базується на тіснішій співпраці між технічними експертами та регіональними продажами, ми зможемо посилити наші можливості з підтримки клієнтів», – пояснює Фолькер Ніллес.

У новій структурі задіяні всі екструзійні підрозділи. У той же час команда експертів Pipe&Profile поповниться новими колегами. «Ми твердо переконані в тому, що добре підготовлені до майбутніх викликів в екструзії полімерів, незалежно від сфери застосування», – додає Фолькер Ніллес.

Крім того, KraussMaffei об'єднує свої сервісні можливості в області цифрових послуг і рішень (Digital Service&Solutions, DSS), що ще більше розширює можливості обслуговування клієнтів.

Унікальний центр досліджень і розробок

З третього кварталу 2022 року широкий спектр технологічних рішень, включених в портфель екструзійних ліній KraussMaffei, буде доступний клієнтам на одному майданчику зі штатом до 700 співробітників. На площі 10 тис. м2 будуть встановлені 26 екструзійних ліній, які можуть бути використані для випробувань.

Новим є те, що ці лінії будуть встановлюватися у виробничому масштабі, тобто по всій довжині, включаючи усе обладнання, наприклад, з секціями охолодження, системами протягування, намотувальними машинами та системами поділу (сепараторами).

 

Майже всі технології та сегменти з виробництва екструзійного обладнання KraussMaffei об'єднає на одній ділянці в в Латцені на околиці Ганновера. Фото: KraussMaffei Group

 KraussMaffei Group у новому центрі встановить 26 екструзійних ліній, які можуть бути використані для випробувань. Фото: KraussMaffei Group

 Новий технологічний центр KraussMaffei Group з екструзії полімерів площею 10 тис. м2. Фото: KraussMaffei Group

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА