Першого червня фахівці «Рівнеоблводоканалу» завершили реконструкцію  понад 150 метрів ділянки аварійного 400-міліметрового трубопроводу,  що постачає воду більшій частині мешканців мікрорайону «Новий двір».  Він пропрацював вже понад 30 років і повністю зносився.

Головний інженер «Рівнеоблводоканалу» Андрій Грухаль розповів: «У цьому році вже тричі проводилися аварійні ремонти на цій ділянці. Тому керівництво водоканалу вирішило повністю оновити проблемну ділянку  водогону. Було замінено понад 150 метрів сталевого водопроводу діаметром 400 мм на пластиковий діаметром 200  мм, гарантований термін експлуатації якого становить понад 50 років. Через складність робіт на кількох вулицях мікрорайону тимчасово було відсутнє водопостачання. Незважаючи на те, що проведення робіт було заплановано на три дні (з 31 травня по 2 червня),  працівники водоканалу, що працювали навіть у нічний часі, змогли прокласти нові поліетиленові труби набагато швидше. І вже 1 червня о 22:00 роботи було завершено, а водопостачання містянам – відновлено».

Використання сучасних ПЕ труб і нової запірної трубопровідної арматури значно знижує аварійність на цій ділянці. Тепер при необхідності відключати водопостачання можна мінімальній кількості користувачів.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА