У Київському районі Харкова ремонтники водоканалу оновили з початку року понад два кілометри технічно зношених трубопроводів холодного водопостачання. Про це інформував  Микола Завада, заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал».

Він розповів: «На цьому тижні ремонтні роботи здійснюються на розі вулиць Лісопарківська та Чкалова. Ця мережа забезпечує водою жителів селища Жуковського. Реконструкції підлягає ділянка технічно зношеного водогону діаметром 400 мм протяжністбю100 метрів. Роботи почалися в перших числах місяця, плануємо закінчити їх до десятого червня. Також буде зроблено повний благоустрій місця розриття».

Крім оновлення технічно зношеної ділянки трубопроводу поліетиленовими трубами на даному об'єкті буде також проведена заміна запірної трубопровідної арматури, пожежних гідрантів та відновлені каналізаційні люки. На час здійснення ремонтних робіт водопостачання мешканців триватиме в повному обсязі.

Заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» також звернувся до харків'ян з проханням своєчасно оплачувати надані підприємством послуги.

Нагадаємо, що в поточному році «Харківводоканал» вже заміним 8.5 кілометрів трубопроводів з використанням ПЕ труб. Всього до кінця року в місті заплановано модернізувати понад 25 км водопроводів.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА