У першій декаді червня у Житомирі розпочато роботи з реконструкції 2,5 км північного магістрального водогону, який живить 54 % домоволодінь міста. Цей трубопровід прокладено від перехрестя вулиць Олени Теліги та Каховської вздовж вулиці Каховської через дюкерний перехід до провулку 1-ого Короленка, вулиці Короленка, провулку 2-ого Колективного, вулиці Новосінної. При цьому у двох водопровідних камерах встановили нове обладнання.

Також 3-4 червня працівники «Житомирводоканалу» здійснили заміну запірної арматури в одинадцяти водопровідних колодязях. У роботах були задіяні 56 фахівців водоканалу та 31 одиниця спецтехніки.

Директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін розповів: «При зупинці водопостачання ми маємо виконувати великі обсяги робіт за короткий проміжок часу. Оскільки старіння водопровідної системи відбувається швидше її оновлення, фактор часу є дуже важливим. 4 червня підрядна компанія «КСМ – ГРУП» встановила нову запірну арматуру в двох водопровідних камерах північного магістрального водогону. Одночасно з цим спеціалісти водоканалу замінювали засувки великого діаметра ще в дев’яти  камерах. Оновлення запірної арматури дає позитивний ефект як для нашого комунального підприємства, так і для користувачів – багато засувок, що ми демонтували раніше, були просто закриті та вже не функціонували, тому вода не могла подаватися в оселі містян з необхідним тиском. Тобто для споживачів заміна засувок є запорукою нормального сталого тиску подачі води, а для підприємства – це додаткове енергозбереження. Реконструкція трубопроводів просто неможлива без заміни запірної арматури. У Житомирі загальна кількість запірної арматури налічує близько 10 тисяч одиниць. У першу чергу ми міняємо засувки великого діаметра. Протягом року рік ми намагаємось встановити близько 500 нових засувок».

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА