У першій декаді червня бригади «Харківводоканалу» приступили до реконструкції ділянки водогону по 1-му Орському провулку в Шевченківському районі.

Директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканалу» Владлен Волков повідомив: «На даній вулиці здійснюються роботи з перекладання технічно зношеної ділянки водогону діаметром 630 мм. Будуть замінені  170 м мережі, також буде встановлена ​​нова запірна трубопровідна арматура. Роботи планується завершити до 10 липня. При перекладанні мережі водопостачання застосовуємо сучасні поліетиленові труби, що дозволяє суттєво знизити кількість аварійних ситуацій та оптимізувати подачу води. Орієнтовно тільки на матеріали було виділено 2 мільони гривень, а разом з експлуатаційними витратпми – це 3-4 мільони гривень».

За його інформацією, після завершення заміни ділянки трубопроводу буде здійснено благоустрій даної території, а співробітники компанії «Шляхрембуд» зроблять поточний ремонт проїжджої частини.

«Реконструкція мережі відбувається без зниження рівня споживання водопостачання Олексіївського житлового масиву. І тільки на момент перепідключення ми протягом доби, згідно з графіком, відключимо на Олексіївці воду. Мешканці довго чекали на оновлення цієї мережі та ставляться з розумінням до певних незручностей», – зазначив директор Комплексу «Харківводопостачання».

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА