У промисловій зоні Ташкентської області Республіки Узбекистан планується створити сучасний завод з виробництва полімерних труб і фітингів.

Завод буде займати площу в 5 га і 3 тис. м2 виробничих приміщень. Інвестиції в екструзійне обладнання склали понад 3,5 млн. доларів. Зараз на підприємстві встановлюють лінію з щорічною продуктивністю 100 тис. метрів труб діаметром від 100 до 1600 мм, також тут  вироблятимуться різні трубопровідні комплектуючі.

Трубну продукцію нового підприємства можна бути використовувати в нафтовій промисловості для транспортування пластової води, в хімічній промисловості, оскільки вона стійка до агресивних середовищ і може транспортувати луги, кислоти та інші рідини, а також в житлово-комунальному господарстві для питного водопостачання, каналізації та водовідведення.

Вироблений асортимент труб розрахований на використання при високому тиску в енергетичному полі, а також у сільському господарстві в обладнанні для зрошувальних і дренажних систем меліорації.

Велика допомога в створенні заводу виявляється урядом і відомствами Узбекистану, такими як Міністерство інвестицій і зовнішньої торгівлі, Торгово-промислова палата та ін.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА