Ремонтники КП «Харківводоканал» завершили капітальний ремонт внутрішньобудинкової зливової каналізації в житловому будинку по вулиці Бучми, 30-г у Московському районі.

За інформацією начальника управління з обслуговування внутрішньобудинкових мереж водоканалу Валерія Харлана, зливову каналізацію в цьому будинку було пошкоджено і під час сильного дощу трубу забило залишками будівельних матеріалів, що спричинило підтоплення квартир.

«Наші спеціаласти оперативно відреагували та ретельно обстежили систему, і прийняли рішення оновити ділянку труби 13 метрів завдовжки. Водоканальці узгодили свої дії з мешканцями будинку та здійснили капітальний ремонт зливової каналізації, встановивши нові ПВХ труби», - розповів Валерій Харлан.

Жителька цього будинку Таїсія Сабаніна висловила подяку співробітникам «Харківводоканалу» за своєчасне усунення аварії: «Бригада ремонтників швидко прибула на місце та одразу приступила до ремонту зливової каналізації. Вони усунули аварію за короткий проміжок часу», – зазначила пані Таїсія.

Аналізуючи ситуацію Валерій Харлан підкреслив, що найчастіше зливова каналізація протікає з вини самих недбайливих мешканців, що кидають у водостоки різні предмети, а також будівельне або побутове сміття. Однак, усі звернення від харків'ян водоканал усуває в стислі терміни. Також бригади КП проводять прочищення систем, встановлюють нові захисні сітки на даху.

У 2021 році заплановано капітальні ремонти внутрішньобудинкової зливової каналізації в сорока житлових будинках, з них в 17 будинках капітальні ремонти вже проведено.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА