У другій декаді червня під час робочого візиту до Мелітополя міський «Водоканал» відвідали представники французьких комунальних компаній, що є експертами в сфері централізованого водопостачання та водовідведення: президент BETENINTERNFTIONAL Жан Рош, експерт NEO-TERRA Філіп Оспітал.

На зустрічі з керівництвом водоканалу європейські експерти ознайомились з системою водозабору та станом мереж водопостачання, також при цьому були обговорені важливі аспекти та проблемні питання, пов’язані зі акумуляцією та очисткою стічних вод.

Іноземні фахівці відвідали Центральні очисні споруди (промислова зона села Нове) та насосні станції каналізації № 1 (вулиця Гетьманська) та № 4 (провулок Річковий). Вони ознайомились з повним циклом відведення, перекачування та очистки стічних вод міста. Окрім того, безпосередньо на місці були опрацьовані питання ефективної роботи об’єктів очисних споруд та їх технічний стан. Під час відвідин виробничої хіміко-бактеріологічної лабораторії експерти отримали інформацію щодо забезпечення виробничого контролю за складом стоків та якістю їх очищення.

Ця робоча зустріч сприятиме не тільки отриманню фахових рекомендацій відносно реконструкції та оновлення системи очистки стічних вод, а й залученню іноземних інвестицій для реалізації зазначених проектів.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА