Нафтохімічний концерн LG Chem (LGC, Південна Корея) в першій половині 2021 року запустив нові потужності з виробництва поліетилену високої густини (ПЕВГ) на своєму комплексі в Йосу (Yeosu), які склали 380 тис. тонн поліетилену на рік. У результаті сумарні потужності LG Chem з випуску ПЕВГ виросли до 930 тис. тонн на рік.

Підприємство на нових потужностях виробляє як уже відому лінійку різних ливарних та екструзійних марок ПЕВГ, так і кілька нових марок поліетилену з різним показником текучості розплаву (ПТР), призначених для лиття під тиском виробів різного розміру, з підвищеною ударною в'язкістю та стійкістю до розтріскування (ESCR ), в поєднанні з чудовою перероблюваністю.

В асортименті LG Chem є ПЕВГ для екструзії, екструзії покриття і видувного формування, а також розпочато виробництво нових марок ПЕВП для двокомпонентного мельтблауна, який в поєднанні з роздувним поліпропіленом використовується при виготовленні медичних масок, прокладок, підгузків і інших виробів.

Відзначається, що на нових потужностях LG Chem виробляє поліетилен з використанням надійного каталізатора Циглера-Натта по технології, що відмінно зарекомендувала себе, і компанія зацікавлена ​​у встановленні партнерських відносин на нові великі обсяги ПЕВГ з клієнтами в усьому світі.

Поліетилен виробляється за технологією UNIPOL™ PE Technology, угоду на отримання якої LG Chem підписала з Univation Technologies (США) в лютому 2019 року. Згідно з контрактом, Univation повинна була ввести в дію дві установки потужністю по 300 тис. тонн, які дозволять LG Chem обслуговувати сегменти ринку як лінійного поліетилену низької густини, так і поліетилену високої густини, причому один завод буде займатися виробництвом диференційованих металлоценових продуктів з лінійного поліетилену низької густини, а інший – повним спектром марок з поліетилену високої густини.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА