ProSite – нове цифрове логістичне рішення від GF Piping Systems. Воно допомагає скоротити адміністративні зусилля на замовлення, упорядкування та облік компонентів системи трубопроводів (полімерних труб, фітингів, запірної трубопровідної арматури). Крім того, спрощує управління запасами для проектів установки, скорочуючи необхідну робочу силу та пов'язані з цим витрати, щоб гарантувати досягнення стійкого та ефективного рішення.

П'ятдесят відсотків середнього бізнесу не відстежують свої запаси. «Якщо обсяги запасів не відслідковуються, ще легко може призвести до їх відсутності. Це загрожує не тільки своєчасному завершенню проектів, а й довірі клієнтів», – пояснює Бернд Шустер, керівник відділу глобальних спеціалізованих рішень GF Piping Systems.

Керівники проектів регулярно стикаються з проблемами інвентаризації, коли терміни поставки від дистриб'юторів призводять до потенційних затримок і додаткових витрат для проектів, які вже знаходяться в дефіциті часу. Впровадження цифрового логістичного рішення робить ланцюжок поставок більш рентабельним, оскільки оптимізуються витрати на транспортування та одночасно скорочуються людино-години, необхідні для виконання адміністративних завдань. Отже, підвищується ефективність всього виробничого ланцюжка.

Однак, на ринку не так багато цифрових інструментів для управління. Тому GF Piping Systems розробила ProSite як повністю сумісне рішення, яке працює з пристроями, вже доступними на сайті проекту, що дозволяє їм легко професіоналізувати свої процеси.

Ця потужна нова цифрова платформа може підвищити ефективність виробництва до 15 % для деяких клієнтів, заощадивши їм 20 % адміністративних завдань і звівши до мінімуму кількість помилок, пов'язаних з людським фактором. Крім того, ProSite забезпечує повністю відстежуваний процес управління товарами, замовлення та виставлення рахунків.

Нове цифрове рішення в портфелі GF Piping Systems допомагає заощадити складські площі. Оптимальний коефіцієнт оборотності запасів з автоматизованим своєчасним управлінням запасами також значно знижує адміністративні та транспортні витрати. У будь-який час користувач може переглядати списки комплектації та книги замовлень в повністю відслідковуваній і прозорій формі. Безвідмовна робота дозволяє уникнути надлишків і нестачі матеріалів, а також нестандартних деталей. Крім того, замовник може зберегти точну кількість необхідних позицій.

 

 

 z

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА