Американський виробник поліолефінів LyondellBasell (LYB, США) оголосив про поглинання малайзійської компанії PolyPacific Polymers (PPM), яка належить австралійській групі PolyPacific і спеціалізується на виробництві армованих і модифіковані поліолефінових компаундів з річною потужністю 25 тис. тонн.

Підприємство розташоване в самому завантаженому порту Малайзії Порт-Кланг, усього в кількох хвилинах їзди від столиці Куала-Лумпур. В даний час воно обслуговує ринок Південно-Східної Азії.

Очікується, що на підприємстві буде проведено ребрендинг і змінено назву. Всі 40 робітників на об'єкті будуть найняті LyondellBasell після поглинання, і вона буде продовжувати виробляти і постачати продукцію за поточними контрактами.

Крім придбання американський виробник планує вийти з спільного підприємства з PolyPacific, яке потім буде повністю належати Mirlex Australia.

«Ми захоплюємося бізнесом і репутацією компанії PolyPacific, створеної ними за останні чотири десятиліття, і бажаємо їм успіхів, оскільки вони продовжують вести свій австралійський бізнес з виробництва сумішей в Мельбурні. Ми раді оцінити цінність PPM в рамках азіатського присутності APS», – повідомив Джим Гилфойл, виконавчий віце-президент LYB за передовими полімерним рішенням.

Довідка. Компанія PolyPacific була заснована в 1980 році, а її дочірня компанія і виробниче підприємство в Малайзії були відкриті в 1997-му, де вона підтримує і постачає на ринки Малайзії та Сінгапуру повний асортимент поліпропіленових компаундів. PolyPacific в даний час має офіси в Новій Зеландії і Індонезії та експортує свою продукцію в Азію, Африку, Європу та Америку.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА