У липні фахівці «Харківводоканалу» завершили капітальний ремонт внутрішньобудинкового трубопроводу холодного водопостачання по вулиці Данилевського, 32 в Шевченківському районі.

Начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан розповів: «За даною адресою ми оновили 40 метрів мереж ХВП діаметром 50 мм. Роботи по заміні ділянки внутрішньобудинкової системи здійснили методом санації, щоб уникнути земляних робіт в арці між житловими будинками. Цей метод дозволив максимально мінімізувати час   відключення холодної води у мешканців будинку. З настанням спеки  співробітники водоканалу прикладають всі зусилля і досвід для проведення ремонтних робіт на внутрішньобудинкових системах у гранично стислі терміни і харків'яни не відчували дискомфорт».

«Ремонтникам довелося дочекатися відновлення гарячого водопостачання в будинку та тільки тоді почати роботу. Ділянку внутрішньобудинкової системи холодного водопостачання замінили в два етапи з тим, щоб мешканці не залишалися тривалий час без води», – зазначив Валерій Харлан.

Також він повідомив, що роботи з реконструкції мереж водопостачання та водовідведення проводяться у всіх районах міста. Зокрема, вже замінено 130 метрів внутрішньобудинкової системи холодного водопостачання на проспекті Індустріальному, 32 в Індустріальному районі.

При оновленні внутрішньобудинкових трубопроводів зношені металеві труби замінюють пластиковими. Поліетиленові труби набагато довговічніші, мають високу стійкість до дії корозії, а також оптимально підходять при застосуванні безтраншейних технологій, що дуже за умов щільної міської забудови.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА