Американська компанія LyondellBasell (LBI), найбільший у світі виробник поліолефінів 13 липня зупинила виробництво на заводі з випуску поліпропілену (ПП) в Лейк-Чарльзі (Lake Charles, штат Луїзіана, США) після удару блискавки, повідомив S&P Global з посиланням на лист компанії своїм клієнтам.

«Ця непередбачена подія призвела до відключення комунальних послуг та зупинки всіх виробничих ліній заводу. В даний час ми оцінюємо загальний вплив інциденту на виробничий процес підприємства та працюємо над його перезапуском, поки що у нас немає точного графіка відновлення роботи заводу», – повідомили в компанії.

Дане підприємство в Лейк-Чарльза може випускати 509 тис. тонн ПП наа рік.

Раніше зазначалося, що LBI 1 липня зняв форс-мажорні обставини на поставки ПП зі свого заводу в Лейк-Чарльзі. Тим часом, поставки ПП залишаються обмеженими, і до подальшого повідомлення буде застосовуватися програма суворого контролю над продажами продукції з цього підприємства потужністю 638 тис. тонн ПП на рік. Разом з тим, форс-мажорні обставини на заводі компанії в Бейпорті (Bayport, штат Техас, США) все ще залишаються в силі.

LyondellBasell – один з найбільших в світі виробників поліпропілену, провідний постачальник поліетилену та каталізаторів, а також розробник технологій виробництва поліетилену та поліпропілену. Компанія виробляє продукцію на 58 виробничих майданчиках у 18 країнах світу.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА